Podstawowe korzyści z wykupienia ubezpieczenia Auto Assistance oferowanego przez firmę Link4

Na polskim rynku działa wiele firm ubezpieczeniowych, które oferują usługi typu Auto Assistance. W wielu przypadkach stanowią one rozszerzenie obowiązkowej polisy odpowiedzialności cywilnej lub Autocasco. Towarzystwa ubezpieczeniowe pozwalają na wykupienie polisy w ramach korzystnych pakietów pozwalających na zwiększenie sumy ubezpieczenia lub skorzystanie z atrakcyjnych warunków płatności. Wśród wielu ofert warto zwrócić uwagę na możliwości udostępniane przez znaną firmę Link4.

Szybka pomoc na drodze

Pakiet Auto Assistance w Link4 zapewnia szybką pomoc drogową oraz próbę naprawy pojazdu na miejscu nieprzewidzianego zdarzenia. Może to polegać na uruchomieniu silnika, dowiezieniu paliwa potrzebnego do dalszej podróży lub wymianie uszkodzonego koła. Firma twierdzi, że średni czas dojazdu do klienta wynosi tylko 30 minut.

Naprawa lub wizyta w warsztacie

Jeśli naprawa pojazdu nie jest możliwa, firma proponuje holowanie pojazdu do warsztatu naprawczego wskazanego przez osobę ubezpieczoną na odległość nawet 500 km. Możliwe jest też pokrycie kosztów wynajmu samochodu zastępczego na maksymalny okres 4 dni oraz kosztów parkowania przez 2 dni. Dzięki temu kierowca może wybrać usługę najbardziej odpowiadającą jego aktualnej sytuacji na drodze.

Transport medyczny i nocleg w hotelu

W najbardziej rozbudowanej wersji wariant Auto Assistance Komfort pozwala na zorganizowanie opieki nad dziećmi oraz transportu do szpitala, jeśli kierowcy lub pasażerowie muszą być poddani hospitalizacji. W takich sytuacjach Link4 oferuje również opiekę dla zwierząt, a także pokrycie kosztów wizyty bliskiej osoby w szpitalu oraz zakwaterowania w pobliskim hotelu.

Ochrona w Polsce i za granicą

Warto zwrócić uwagę, że ubezpieczenie Auto Assistance firmy Link4 działa zarówno w Polsce, jak i w innych krajach Unii Europejskiej. Trzeba tylko wziąć pod uwagę, że w zależności od miejsca wystąpienia awarii oferowany może być różny zakres ochrony. Szczegółowe warunki ubezpieczenia można znaleźć na stronie internetowej Link4 lub można je uzyskać podczas rozmowy telefonicznej na firmowej infolinii.

Kalkulator ubezpieczeń i zakup online

Ważną informację jest również fakt, żel pakiet Auto Assistance można dokupić w terminie 7 dni od dnia podpisania umowy ubezpieczenia OC. Wysokość składki ubezpieczeniowej jest obliczana indywidualnie, można też skorzystać z wygodnego kalkulatora ubezpieczeń dostępnego na stronie internetowej Link4. Pozwala on na uzyskanie atrakcyjnych rabatów dotyczących różnego typu polis komunikacyjnych. Z tego względu z oferty przygotowanej przez firmę Link4 mogą korzystać wszyscy właściciele aut poruszających się po drogach w naszym kraju.

About the Author

You may also like these